Të gjitha kundër Heidit, ja plani i Rozës dhe vajzave të tjera (FOTO)

Pas përplasjeve që Roza ka patur me Heidin ka vendosur që të ‘hakmerret’ ndaj saj.

Teksa ishte duke biseduar me vajzat në oborr ajo i ka mbledhur të gjitha dhe i ka kthyer kundër Heidit duke i thënë:

‘Në darkë kam përshtypjen se do të ceket përplasja ime me ‘H-në. Të jeni gati të gjitha!’

Mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhi në ‘Prime-n’ e sotëm.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*