Meritoni puth Riken dhe Rozën, Romeo habit me komentin e tij: “Jepi edhe…”

Shtëpia e “BBV3” përveç debateve dhe mosmarrëveshjeve ka edhe momente mjaft të bukura dhe qesharake.

Meritoni ka shkuar në krevatin e Rikes dhe Rozës për t’i pyetur nëse ndihen mirë. Para se të largohej ai i jep puthjen e natës së mirë të dyja banoreve.

Roza i drejtohet Romeos që të marrë edhe ai shembull nga veprimi i Meritonit.

Roza: Romi ky është shok

Romeo: Jepi dhe racionin tim

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*