Juli ngacmon Olsin dhe Rozën: “Jeni çift simpatik, pse nuk…”

Përpos debateve në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ nuk kanë munguar batutat dhe përqafimet mes disa banorëve.

Së fundmi po komentohet shumë raporti i Ilnisës dhe Meritonit, Rikes dhe Romeos, ndërsa Juli sheh si çift të mundshëm edhe Rozën me Olsin.

Në një bisedë në sallon, Juli i ngacmon dy banorët duke u thënë se bashkë mund të ishin një çift simpatik ndërsa dyshja e kanë kaluar me batuta propozimin e aktorit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*