“Zgjohet” Alfio, ka një paralajmërim për Ilnisën

Alfio është një nga banorët e ‘BBV’ që deri më dje nuk është përfshirë shumë në debate.

Megjithatë edhe ai ka vendosur të shfaqë pakënaqësitë e tij për situatat dhe sjelljet e banorëve.

Gjatë ditës së djeshme ai është përplasur me Meritonin dhe Ilnisën.

Kësaj të fundit, teksa ndodheshin në dhomën e gjumit, i ka thënë se duhet të ndryshojë rol pasi e ka treguar veten se kush është dhe nuk do ta lërë me kaq debatin me të nëse do të vazhdojë të jetë pjesë e lojës dhe nuk do të eliminohet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*