Meri e qëlloi, Roza Lati merr një vendim

Momente tensioni kanë ndodhur pasditen e sotme në shtëpinë e ‘BBV3’.

Teksa dy prej banoreve po bisedonin me njëra-tjetrën, situata ka agravuar.

Bëhet fjalë për Merin dhe Rozën, ku kjo e fundit ka përfunduar duke qarë në dhomën e saj të gjumit.

Banorët e tjerë të shtëpisë kanë ndjerë keqardhje, sakaq në një bisedë të zhvilluar në oborrin e shtëpisë me Riken, Juli ka treguar se Roza është shprehur se ka marrë një vendim .

Bisedës së tyre i është bashkuar dhe vetë Roza, ku sipas saj Meri e ka goditur me shuplakë në fytyrë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*