Meri e ofendoi, Rita i kundërpërgjigjet ashpër

Debati i djeshëm që ndodhi mes Rozës dhe Merit po komentohet ende nga banorët. Roza duket e prekur nga konflikti dhe madje thotë se nuk ndihet më pjesë e shtëpisë së “BBV3”. Gjatë një bisede me Ilnisën në orët e para të mëngjesit ajo e quan Merin një njeri me luhatje skizofrenike.

Roza: Unë nuk dua të konfliktohem me një njeri me luhatje skizofrenike

Ilnisa: Ti e sheh veten akoma në këtë shtëpi?

Roza: Jo

Ilnisa: Deri këtu jemi domethënë?

Roza: Është dita e pestë, është e tepërt. Nuk e shoh veten fare vërdallë. S’po e kapërdij dot gjestin e asaj.

Mbetet të shohim në vazhdim se si do të shkojë marrëdhënia Roza-Meri dhe se sa do të vazhdojë rrugëtimi i tyre brenda shtëpisë.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*