Ilnisa nuk përmbahet, ja kërkesa që ka ndaj Meritonit

Momente ‘të nxehta’ janë transmetuar gjatë natës nga ‘ BBV3’.

Bëhet fjalë për Meritonin, i cili pasi i uroi natën e mirë dhe ‘e mbuloi’ në puthje Ilnisën, u kthye nga ana tjetër dhe bëri të njëjtën gjë me Riken.

Por nuk mbaron me kaq ! Disa momente më vonë, Ilnisa kërkoi të flejë me Meritonin dhe ndërron krevatin me Bardhin për t’u bashkuar krevatit çift me Meritonin.

Pas puthjeve dhe përqafimeve ajo del në oborr duke shijuar një cigare ku i bashkohet dhe Heidi e përlotur duke i’u ‘ankuar’ se s’mund të flejë në dhomë prej zhurmave.

Pasi kthehen përsëri në dhomë, Meritoni i bën masazh Heidit për ta qetësuar dhe për të fjetur e qetë. Çfarë po ndodh brenda shtëpisë? Çdo gjë do të marrë kuptim së shpejti…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*