“A do rikthehesh në TV”, Arbana shuan çdo dilemë me përgjigjen e saj

Rikthimi i Arbana Osmanit në ekran, është folur e përfolur shumë kohët e fundit.

Teksa disa javë para nisjes së “BBV” ajo konfirmoi se nuk do të jetë në moderim të këtij programi këtë vit, të gjithë kanë dy pyetje:

Ku dhe kur do të rikthehet në ekran Arbana?

Së fundmi në një intervistë me ndjekësit e saj në “Instagram” ajo ka theksuar se po punon në këtë pjesë.

Pra është pak por e sigurt se Arbana do të rikthehet në ekran. Se ku dhe kur, mbetet për t’u parë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*