Sot ditë e veçantë për çiftin, Luizi uron Kiarën (FOTO)

Si sot një vit, çifti Kiara dhe Luiz shkëmbyen puthjen e parë në buzë në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’, moment i cili u bëri bujë dhe u ndoq më shumë entuziasëm nga të gjithë fansat dhe ndjekësit e formatit në atë kohë.

Pamjet u bënë virale kudo në rrjet, ‘dasma’ e shumëpritur e dyshes shënoi një pikë kthese në karrierën e çiftit të cilët sot janë në pritje të ëmbël të vogëlushes së tyre të parë. Një dashuri që lindi nga një format dhe triumfoi në familje.

Këtë ditë të veçantë, dyshja e kanë kujtuar me momente epike të krijuara nga fansat e tyre më 1 Shkurt 2023.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*