Lajm i hidhur për Kiarën, moderatorja humb njeriun e dashur(FOTO)

Kiara Tito ka dhënë një lajm të trishtë për ndjekësit e saj, pasi kushëriri i saj ka ndërruar jetë.

Ajo ka ndarë një foto të tij ku shkruan:

Një lajm që na tronditi të gjithëve familjarisht. Një nga njerëzit me shpirtin më të mirë, por aq i mirë ishe sa zoti të deshi për vete. U prehsh në paqe kusho.

Kiara nuk ka dhënë më shumë detaje për arsyen e vdekjes të njeriut të saj të afërt.

Së fundmi ajo ka zbuluar edhe më shumë detaje mbi shtatzëninë duke treguar që është rreth 6 muajshe shtatzënë dhe ka shprehur që familjes së saj të vogël do t’i bashkohet një Dem.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*