Kësaj here nuk është lojë, ndodh puthja e parë mes Romeos dhe Heidit (VIDEO)

Debatet dhe tensionet e herë pas hershme në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ ja kanë lënë vendin momenteve romantike.

E kemi fjalën për Romeon dhe Heidin të cilët mbrëmjen e djeshme ja kanë shprehur ndjenjat e vërteta njëri-tjetrit.

Larg syrit të banorëve të tjerë, vetëm ata të dy në oborr. Çifti kanë shkëmbyer puthjen e tyre të parë të vërtetë në buzë.

Momente romantike që deri më tani nuk i kemi parë mes dyshes dhe duket se do të marrë vëmendjen e duhur në spektaklin e sotëm.

Për më shumë shihni videon më poshtë:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*