“Ja fute duart para syve të mi”, sherr mes Ilnisës dhe Meritonit

Ilnisa dhe Meritoni janë padyshim dy nga protagonistët më kryesorë të këtij edicioni të BBV deri tani.

Afrimiteti i tyre që në ditët e para ka rënë në sy menjëherë dhe duket sikur dalëngadalë po lind një marrëdhënie dashurie mes tyre.

Mirëpo si në çdo çift, kanë nisur edhe zënkat e para mes tyre dhe shkak është bërë xhelozia e Ilnisës ndaj Meritonit për Riken.

Meritoni ka kërcyer me këtë të fundit para syve të Ilnisës dhe kjo nuk i ka pëlqyer aspak gazetares.

“Unë këtu dhe ti i fut duart asaj para syve të mi? Ik tani më lër”, i thotë Ilnisa Meritonit ndër të tjera.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*