E turpshme! Juli kalon çdo kufi dhe bën veprimin aspak të hijshëm! (VIDEO)

Një moment aspak i zakonshëm është filmuar nga kamerat e shumta të shtëpisë së “BBV3”. Ka qenë pikërisht aktori Julian Deda, i cili ka nxjerrë të pasmet para banorëve dhe kamerave.

Ky gjest i papritur dhe aspak etik, shkaktoi të qeshura të shumta mes banorëve.

Skena, e cila u kap nga kamerat e shtëpisë, shpejt u bë temë diskutimi brenda dhe jashtë mureve të “Big Brother VIP Albania”.

Ky veprim është komentuar nga shumë njerëz si i papërshtatshëm për të ndodhur në televizion, ndërsa nga disa të tjerë është marrë thjesht si shaka.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*