I sapo kthyer nga Kanadaja, Luizi tregon dhuratën e veçantë që mori për vajzën e tij (FOTO)

Fenomeni i Big Brother VIP, Luiz Ejlli vazhdon sukseset e tij në karrierën si këngëtarë. Që pas daljes nga Big Brother VIP vitin e kaluar, kanë qenë të shumta koncertet e tij kudo nëpër botë.

Koncerti i rradhës për Luizin ishte në Kanadan e largët ku si gjithmonë shkodrani e ka ndezur atmosferën.

Një detaj i veçantë gjatë këtij koncerti ishte momenti kur Luizi mori nga disa fansa si dhuratë për vajzën e tij dhe Kiarës, që pritet të vijë në jetë së shpejti, një palë këpucë të vogla.

Këtë dhuratë Luizi e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij ku si gjithmonë nuk ka harruar as shakatë e tij si gjithmonë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*