“Femër e pështirë…”, Konfrontim fizik Ilnisës dhe Erjolës, ja arsyeja

Një debat i ashpër ka ndodhur në shtëpinë e Big Brother VIP gjatë ditës së sotme.

Protagonistet kanë qenë Erjola dhe Ilnisa. Kjo e fundit, në sherr e sipër i ka thënë Erjolës se me mungesën e edukatës qe po tregon, ne realitet po pasqyron edukaten qe i ka dhene familja.

Erjola eshte renduar shume nga ky koment, duke i thene Ilnises te mos guxoje t’i permendi familjen me njehere tjeter dhe nder te tjera e ka quajtur gazetaren edhe femer te peshtire.

Ne nje moment Erjola i eshte afruar shume afer Ilnises dhe teper e irrituar, por ka qene Romeo qe ka nderhyre duke parandaluar edhe konfrontimin fizik.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*