E fundit, Klodian Duro përjashtohet nga BBV

Pas largimit të Drini Zeqo, një tjetër largim nga shtëpia e Big Brother VIP Albania.

Këtë herë bëhet fjalë për një përjashtim dhe jo një largim për arsye familjare.

Produksioni i ka cilësuar si të pa pranueshme deklaratat e Klodian Duros ku mbrëmë gjatë darkës komentoi dhunën ndaj gruas së tij, teksa nën efektin e pijes, kërcënonte një banorët e shtëpisë duke thënë: “Ruju nga unë se unë kur kam rrahur gruan a din si mdukeni ju mua…”

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*