Surprizë! Luiz Ejlli ndan një lajm të bukur për fansat e tij (FOTO)

Luiz Ejlli vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar dhe të ndjekur të showbiz-it. Eksperienca e tij si fitues i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip’ ka sjellë ndryshime për mirë ne jetën e tij personale dhe artistike.

Pikërisht në këtë të fundit, Luizi ka dhënë sot një lajmërim të papritur në rrjetet sociale.

Ai ka postuar një foto ku shihet krah reperit Don Xhoni dhe e ka shoqëruar me shkrimin, “ndalohen pyetjet’’, teksa ka etiketuar edhe reperin.

Kështu Luizi ka lënë të kuptohet se së shpejti do të kemi gati një bashkëpunim mes tij dhe Don Xhonit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*