Sara akuzon rëndë Ilnisën: “Je këtu vetëm se ke bërë…”

Një debat i nisur që mbrëmjen e djeshme mes vajzave ka vazhduar të degradojë dhe sot. Bëhet fjalë për Ilnisën dhe Sarën.

Sara e konsideron Ilnisën si një lojtare të dobët e cila është në lojë vetëm sepse ka bërë dashuriçka me Meritonin.

‘Unë nuk merrem me lojtare të nivelit tënd’- i është kthyer Ilnisa teksa qëndron përballë Saras, e ndërsa kjo e fundit i thotë: ‘Jam gati, merru me mua!’

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*