Plasen çokollatat! Bardhi puth Sarën në…

Momentet romantike padyshim që nuk mungojnë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Bardhi dhe Sara mesa duket kanë krijuar një raport mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Kur banorët ishin shtrirë për të fjetur Bardhi ka shkuar t’i japë Sarës puthjen e natës së mirë.

Ik shpejt tani direkt, dëgjohet Sara pasi Bardhi e puth në qafë.

Por nëse vihet re me kujdes është Sara ajo që drejton gishtin nga qafa e saj, pra i bën me shenjë Bardhit për ta puthur.

Nuk dihet ende nëse ka filluar të lindë diçka mes tyre apo Sara po e përdor si ‘karrem’ për t’i shpëtuar eleminimit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*