Nuk ndalen debatet në BBV, ofendime të rënda mes Julit dhe Gracianos

Julian Deda dhe Graciano Tagani e kanë nisur mëngjesin e kësaj të diele duke debatuar me njëri-tjetrin në shtëpinë e “Big Brother VIP 3”.

Balerini është i bindur se aktori po i nxit banorët e tjerë mos të flasin me të, ndërsa i tha Julit që e ka ofenduar mbrëmjen e djeshme pasi është “tallur” me të.

Pjesë nga debati:

Graciano: Shko kap njerëzit nëpër cepa dhe mësoji se si të veprojnë

Juli: Ooo, pusho me mua

Graciano: Shko mësoji, shko

Juli: Ilnisa më ka akuzuar se të kam thënë mos i fol Gracianos, është e vërtetë? Thuaja pak Gracit. Ilnisa nuk flet fare

Juli: U ajsh në b*thë

Graciano: Po tek ajo e kisha unë, atë b*thën që përmend ti dihet se çfarë…
Juli: Tëmthat dhe b*tha njësoj janë

Graciano: Ti e tregove mbrëmë se kush je, kur tjetri del dhe ti tall menderen. Ti duke folur me mua the shko në tualet. Shiko se çfarë argumentesh ke ti

Juli: Shko edhe një herë sot

Graciano: Ky njeri i drejtë dhe ky njeriu me peshë që ka zënë fronin e kuq dhe të madh

Juli: Ooo, çfarë froni

Graciano: Po ik o Julo se sa ke filluar, se deri tani ke qëndruar i sigurt duke përdorur njerëzit e tjerë

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*