Ngacmime edhe jashtë BBV, Donaldi dhe vëllai Julit thumbojnë njëri-tjetrin (FOTO)

Konkurrenca, debatet dhe dinamikat që Romeo dhe Juli kanë krijuar në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ duket se po ndihet edhe jashtë shtëpisë më të famshme.

Sic e dimë tani rrjetet sociale u janë besuar në menaxhim të afërmve të tyre të cilët reagojnë për situatat që krijohen në shtëpi qoftë edhe ato më të voglat.

Por ajo që kemi vënë re janë më së shumti ‘ironitë’ dhe frazat me nënkuptime që ata postojnë.

Romeo, binjaku i Donaldit dhe Mario vëllai i Julit kanë patur së fundmi një përplasje në rrjete sociale për lojën dhe debatet mes dy banorëve në shtëpi.

Shih postimin më poshtë:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*