Ledioni ngeci në debatin me Eglën, Jul Deda thumbon keq moderatorin

Jul Deda duket se i është ‘hakmarrë’ Ledion Liços gjatë prime-t të djeshëm në “BBV3”.

Prime-in e së shtunës, Ledioni e ngacmoi Julin për deklaratën e tij të vjetër, ku e konsideronte “Big Brother-in” emisionin më amoral dhe i dëmshëm, ndërsa sot aktori ka përfituar nga situata për t’i dhënë një kundërpërgjigje Ledionit.

Teksa moderatori po përpiqej të sqarohej me Eglën për fjalorin e saj të papërshtatshëm, aktorja i ka kërkuar Ledionit ta sqarojë më mirë pasi nuk po e kupton.

Ledioni nuk dinte nga t’ia niste pasi nuk kishte si ta shpjegonte ndryshe dhe në këtë moment ndërhyn Juli ku i thotë: “Aha Ledion, s’qenke për këtë punë (e Big Brother)”.

Këto fjalë të Julit, duket se nuk janë dëgjuar nga Ledioni pasi nuk ka patur një reagim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*